İda Herbals Doğal At Kılı Yüz Bakım Fırçası

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺310,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺285,00(KDV Dahil)

% 100 Doğal At Kılı Yüz Fırçası

İDA HERBALS %100 DOĞAL AT KILI YÜZ BAKIM FIRÇASI

 

İda Herbals %100 Doğal At Kılı Yüz Bakım Fırçası yüzdeki kan dolaşımını hızlandırmak, cilt yüzeyindeki ölü derilere ve gözeneklere peeling etkisi yaratmak için tasarlanmış, doğal ahşaptan üretilmiş ergonomik saplı bir cilt bakım ürünüdür.

 

İda Herbals %100 Doğal At Kılı Yüz Bakım Firması’nı yüzünüze düzenli olarak uyguladığınızda, cildinizdeki ince çizgiler ve kırışıklıklar azaldığı gibi, aynı zamanda göz çevrenizdeki şişkinlikler de zamanla yok olurlar. Kuru yüz fırçalama tekniği, cildinizi ölü hücrelerden arındırırken, aynı zamanda, yüzünüzdeki yağı ve kiri de temizleyerek gözeneklerinizin
açılmasını sağlar. Kuru fırçalamayı günlük bakım rutininize eklediğinizde; cildinizin nefes almasını, toksinlerden arınmasını ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

 

UYGULAMA ŞEKLİ

Her sabah cilt temizliği sonrası, kuru cildinize dairesel ve yukarı yönlü hareketlerle nazikçe bastırarak fırçalayabilirsiniz. Kan dolaşımına olan etkisinden dolayı, ciltte kızarıklık ve karıncalanma görülebilir. 2 ile 5 kez tekrarlayarak nazikçe bütün yüz hatlarınıza, boynunuza ve dekolte bölgenize kuru fırçalama yaptıktan sonra, isteğe bağlı olarak, yüzünüze serum veya nemlendirici uygulayabilirsiniz.

FIRÇA TEMİZLİĞİ

Fırçalama sonrası yüz fırçanızı nemli bir bezle temizleyerek, özel saklama kesesinde muhafaza edebilirsiniz. İlk kullanım öncesi nemli bir bezle fırçanın uç kısımlarını silip kurumaya bırakabilirsiniz. Tam anlamıyla kuruduktan sonra kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımda haftada 2-3 gün nemli bir bezle steril edebilirsiniz. Ham ağaçtan üretildiği için fırçanızı hiçbir şekilde su ile temas ettirmeyiniz. At kılı fırçası, atın yelesindeki kıllardan özenle seçilip üretilmektedir. Bu işlem yapılırken, kesinlikle ata bir zarar verilmemektedir. Ürün kutusunda gönderilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR